Trial Services

Ak Egzoz’un sahibi Mehmet Akpınar Sivas, Hafik ilçesi Çınarlı köyünde
1967 yılında doğdu. 1981 yılında İstanbul Mecidiyeköy’de egzoz
atölyesinde çalışmaya başladı. Daha sonra Atatürk Oto Sanayi Sitesi
1. Kısımdaki başka bir egzoz atölyesine geçti. 1990 yılında ortak olarak
yine aynı yerde Akkuş adlı iş yerini açtı. Üç yıl burada çalıştıktan sonra
aynı sanayi sitesinin 2. kısmında “Ak Egzoz” egzoz servisini açtı. 1997
yılında Matay yetkili bayiliğini aldı. Ağar, Bilen, Bosal, Çetin Press, Egsan, Gürpa, gibi sektörün önde gelen markalarının ürünlerini kullanan ve satışını yapan Mehmet Akpınar, 2006 yılında Venüs Sport Egzoz Bayiliğini, 2007 yılında Real Egzoz Sport Bayiliğini alırken yenilikçi bir çizgide ileri yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Ak Egzoz; Doğuş Otomotiv Yetkili Servisi, Tofaş Yetkili Servisi Akpınar Otomotiv, Özel Mersedes Servisleri, Eşrefoğlu Otomotiv, Güzel Tanlar, Modern Oto Yetkili Servisi, Jaguar Özel Servisleri, Wolksvagen Özel Servisileri, Rover Özel Maslak Servisi, Maslak Renault Yetkili Servisi, Üçer Otomotiv, Kardeşler Otomotiv, Volkan Otomotiv, Lider Oto ve Uğur Otomotiv gibi markaların özel servisleri ile ortaklaşa faaliyet yürütmektedir.

Ak Egzoz halen toptan ve perakende şeklinde spor egzoz, katalitik konvektör, standart egzoz, filex boru ve egzoz ekipmanları satışlarını da devam ettirmektedir. Her türlü ürün için iki yıl garanti veren Ak Egzoz, piyasada bulunamayan egzoz çeşitlerini özel olarak imal edebilmektedir.

Bunların yanı sıra yalnız İstanbul lokali ile sınırlı kalmayan Ak Egzoz, kargo yolu ile Türkiye’nin dört bir yanına servis imkanı sunmaktadır.